Vaizdo stebėjimo sistemos tampa vis pažangesnės ir neapsiriboja vien tik gyvo vaizdo stebėjimu ir peržiūra

Gauti nemokamą konsultaciją

  Naudodami vaizdo analitikos sprendimus, galėsite skaičiuoti atvykstančių klientų srautus, analizuoti patalpų/ produktų išdėstymo efektyvumą ir kitus procesus. Išmaniosios analitikos funkcijos leidžia palengvinti incidentų analizę, įtartinų asmenų paiešką pagal rūbų spalvą, sudėjimą ir pan. Specializuota programinė įranga leis greitai peržiūrėti didelius kiekius įrašų ir net atpažinti įtartinus asmenis pagal į sistemą įkeltą nuotrauką, tai suteikia galimybę gauti pranešimą vos nepageidaujamas asmuo, o gal VIP klientas, atvyko į patalpas.

  BriefCam kompanija – tai viena rinkos lyderių, siūlanti itin greitą didelės apimties vaizdo įrašų peržiūros sprendimą (Video Synopsis®) , kai kelių valandų įrašą galima sutrumpinti į kelių ar keliolikos minučių, rodant tik vaizdą, kai kažkas vyko kameros stebimame plote.

  BriefCam įrankiai suteikia galimybę ieškoti incidentų pagal įvairias specifikacijas pvz.: rasti žmones pagal rūbų spalvą, lytį, nešamą kuprinę ir pan. Tai ypač palengvina darbą prekybos sektoriaus įmonių apsaugos skyriams, kurie gali greitai rasti dominančius asmenis ir taip optimizuoti apsaugos posto darbą. Veidų atpažinimas – dar viena išskirtinė funkcija, kurią siūlo BriefCam. Pasirinkę norimą žmogų, programinės įrangos pagalba galėsite greitai ir efektyviai surasti visas scenas, kur buvo pastebėtas pasirinkto žmogaus veidas.

  Verslo analitikos įrankiai, kurie ypač naudingi prekybos sektoriui, suteikia galimybes pasinaudojant vaizdu iš apsaugos kamerų pamatyti žmonių srautus per dominantį laikotarpį, identifikuoti “karštuosius” taškus, pamatyti skaičių klientų, kurie priėjo prie vienos ar kitos produktų lentynos ir kiek laiko prie jų praleido. Tai itin vertinga informacija, kurią nesunkiai galima sekti BriefCam programinės įrangos pagalba ir kuri suteiks galimybes rasti sprendimus planuojant prekių lentynų išdėstymą, identifikuojant pelningiausius klientus bei jų elgseną.

  Konsultavimas

  Sistemų priežiūra ir aptarnavimas

  Vaizdo analitikos sprendimų diegimas

  Mūsų tikslas – Jūsų lūkesčių išpildymas

  chat

  Poreikio analizė

  Jūsų poreikių, lūkesčių ir esamos situacijos įvertinimas susitikimo metu

  Pasiūlymo ruošimas

  Atsižvelgiant į išsakytus lūkesčius ir įvertinus infrastruktūrą, paruošiami konkretūs pasiūlymai

  Patvirtinimas ir įgyvendinimas

  Patvirtinus tinkamiausią pasiūlymą, įdiegiamas ir Jums naudojimui perduodamas sprendimas, pravedami apmokymai, kaip naudotis sistema

  Naujienos apie STEBKAM veiklą ir rinkos tendencijas

  Džiaugiamės, kad mūsų diegiami sprendimai klientams sprendžia kylančias problemas, palengvina kasdienybę ir prisideda prie verslo augimo.

  “Norime pasakyti, kad esame patenkinti bendradarbiavimu tarp „Senukų prekybos centro“ ir „Stebkam“. Džiugu, kad aktyviai vystome ir plečiame SPC asortimentą, įvedame naujas ir įdomias prekes, bei efektyviai sprendžiame iškilusias problemas.”

  UAB “Senukų prekybos centras”

  „Esame dėkingi Stebkam už sumontuotą vaizdo stebėjimo sistemą. Atliktų darbų kokybe bei terminais esame patenkinti, viskas veikia nepriekaištingai.“

  UAB "Lautra Motors"

  “Esame patenkinti STEBKAM pasiūlyta QuailDigital pasikalbėjimo sistema, pasirinkimu surinkimo baro logistikos darbuotojų darbo našumo, kokybės ir operatyvumo didinimo / pagerinimo srityse: darbuotojas sugaišta laiko mažiau iki 30 %, reikalinga informacija vadovui pateikiama laiku ir tiksliai. Visa tai minimizuoja surinkėjo prastovas.”

  UAB "Stansefabrikken"
  Arūnas Sarapas

  “Įmonėje pradėjus lankytis “nekviestam naktiniam svečiui” gavom reikiamą, sukonfiguruotą stebėjimo įrangą, kurią nesunkiai pasijungėm patys.
  Kelių dienų bėgyje įranga atsipirko!
  Dėkojame STEBKAM komandai, už operatyvią ir kokybišką pagalbą.”

  UAB "Skalsa"

  “Džiaugiuosi, kad pasirinkome Stebkam. Retai pasitaiko, kad kaina atitiktų kokybę, tačiau šiuo atveju gavome ne tik konkurencingą kainą, bet ir puikų aptarnavimą.”

  UAB "Lifestyle Trade"
  Justas Jaškulis

  “Džiaugiamės pasirinkę STEBKAM, dirba greitai ir kokybiškai, turint klausimų, visada pakonsultuoja ir operatyviai reaguoja”

  GYMPLIUS
  Airidas Kondratas