Neatsiejama kiekvieno pastato dalis

Gauti nemokamą konsultaciją

  Pastatų automatika apima įvairias technologijas ir sistemų integruotas programas, skirtas efektyviai valdyti pastatų energijos vartojimą, patogumą ir saugumą. Šios sistemos leidžia automatizuoti šildymą, vėdinimą, šviesos reguliavimą ir kitus pastato procesus, kad būtų pasiektas optimalus veiksmingumas ir patogumas. Naudojamos technologijos gali apimti pastatų valdymo sistemas (BMS), išmaniuosius jutiklius, energetikos valdymo sistemas ir kitus prietaisus bei programinę įrangą, skirtą centralizuotai valdyti ir stebėti pastato veiklą. Pastatų automatika prisideda prie energijos taupymo, patogumo ir pastato gyventojų bei darbuotojų gerovės, todėl yra labai populiarus sprendimas tiek komerciniuose, tiek gyvenamuosiuose pastatuose.

  Pastatų automatika taip pat suteikia galimybę nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti pastatų sistemas, taip pagerinant operatyvumą ir efektyvumą. Šių sistemų išmanieji algoritmai gali dinamiškai prisitaikyti prie aplinkos sąlygų ir naudotojų poreikių, užtikrindami optimalų resursų naudojimą ir komforto lygį. Be to, pastatų automatika padeda identifikuoti ir spręsti problemas greitai, sumažindama eksploatacijos išlaidas ir padidindama pastato ilgaamžiškumą. Tai puikus sprendimas siekiant modernizuoti pastatų valdymą ir prisidėti prie darnaus ir efektyvaus pastatų eksploatavimo.

   

  Apsaugos sistemų projektavimas ir diegimas

  Perimetro apsaugos sistemų projektavimas ir diegimas

  Priešgaisrinių sistemų projektavimas ir diegimas

  Didmeninė ir mažmeninė prekyba apsaugos sistemų komponentais

  Apsaugos sistemų priežiūros paslaugos

  Mūsų tikslas – Jūsų lūkesčių išpildymas

  chat

  Poreikio analizė

  Jūsų poreikių, lūkesčių ir esamos situacijos įvertinimas susitikimo metu

  Pasiūlymo ruošimas

  Atsižvelgiant į išsakytus lūkesčius ir įvertinus infrastruktūrą, paruošiami konkretūs pasiūlymai

  Patvirtinimas ir įgyvendinimas

  Patvirtinus tinkamiausią pasiūlymą, įdiegiamas ir Jums naudojimui perduodamas sprendimas, pravedami apmokymai, kaip naudotis sistema

  Naujienos apie STEBKAM veiklą ir rinkos tendencijas

  Džiaugiamės, kad mūsų diegiami sprendimai klientams sprendžia kylančias problemas, palengvina kasdienybę ir prisideda prie verslo augimo

  “Norime pasakyti, kad esame patenkinti bendradarbiavimu tarp „Senukų prekybos centro“ ir „Stebkam“. Džiugu, kad aktyviai vystome ir plečiame SPC asortimentą, įvedame naujas ir įdomias prekes, bei efektyviai sprendžiame iškilusias problemas.”

  UAB “Senukų prekybos centras”

  „Esame dėkingi Stebkam už sumontuotą vaizdo stebėjimo sistemą. Atliktų darbų kokybe bei terminais esame patenkinti, viskas veikia nepriekaištingai.“

  UAB "Lautra Motors"

  “Esame patenkinti STEBKAM pasiūlyta QuailDigital pasikalbėjimo sistema, pasirinkimu surinkimo baro logistikos darbuotojų darbo našumo, kokybės ir operatyvumo didinimo / pagerinimo srityse: darbuotojas sugaišta laiko mažiau iki 30 %, reikalinga informacija vadovui pateikiama laiku ir tiksliai. Visa tai minimizuoja surinkėjo prastovas.”

  UAB "Stansefabrikken"
  Arūnas Sarapas

  “Įmonėje pradėjus lankytis “nekviestam naktiniam svečiui” gavom reikiamą, sukonfiguruotą stebėjimo įrangą, kurią nesunkiai pasijungėm patys.
  Kelių dienų bėgyje įranga atsipirko!
  Dėkojame STEBKAM komandai, už operatyvią ir kokybišką pagalbą.”

  UAB "Skalsa"

  “Džiaugiuosi, kad pasirinkome Stebkam. Retai pasitaiko, kad kaina atitiktų kokybę, tačiau šiuo atveju gavome ne tik konkurencingą kainą, bet ir puikų aptarnavimą.”

  UAB "Lifestyle Trade"
  Justas Jaškulis

  “Džiaugiamės pasirinkę STEBKAM, dirba greitai ir kokybiškai, turint klausimų, visada pakonsultuoja ir operatyviai reaguoja”

  GYMPLIUS
  Airidas Kondratas