STEBKAM pristato galingą vaizdo analitikos įrankį BriefCam

Žmogaus akys peržiūri vos kelis procentus visos vaizdo stebėjimo kamerų įrašytos vaizdo medžiagos. Ateinančiais metais matysime vis daugiau sprendimų, skirtų plačiau įdarbinti vaizdo stebėjimo kameras. Jie leis vaizdo medžiagą paversti vertinga analitine informacija, kuri verslui suteiks galimybę optimizuoti procesus ir dar geriau suprasti savo vartotojus bei pagreitins itin didelės apimties vaizdo įrašų peržiūrą.

STEBKAM jau dabar žengia pirmuosius žingsnius ir Baltijos šalių rinkai pristato BriefCam vaizdo analitikos įrankius. BriefCam kompanija – tai viena rinkos lyderių, siūlanti itin greitą didelės apimties vaizdo įrašų peržiūros sprendimą (Video Synopsis®) , kai kelių valandų įrašą galima sutrumpinti į kelių ar keliolikos minučių, rodant tik vaizdą, kai kažkas vyko kameros stebimame plote.

BriefCam įrankiai suteikia galimybę ieškoti incidentų pagal įvairias specifikacijas pvz.: rasti žmonės pagal rūbų spalvą, lytį, nešamą kuprinę ir pan. Tai ypač palengvina darbą prekybos sektoriaus įmonių apsaugos skyriams, kurie gali greitai rasti dominančius asmenis ir taip optimizuoti apsaugos posto darbą. Veidų atpažinimas – dar viena išskirtinė funkcija, kurią siūlo BriefCam. Pasirinkę norimą žmogų, programinės įrangos pagalba galėsite greitai ir efektyviai surasti visas scenas, kur buvo pastebėtas pasirinkto žmogaus veidas.

Programinės įrangos pagalba transporto judėjimą prižiūrinčios įmonės gali lengvai ieškoti norimų automobilių pagal spalvą, judėjimo kryptį ar netgi automobilio modelį. Taip pat gauti pranešimą, jei automobilis pradėjo važiuoti prieš eismą ar atliko draudžiamą manevrą.

Verslo analitikos įrankiai, kurie ypač naudingi prekybos sektoriui, suteikia galimybes pasinaudojant vaizdu iš apsaugos kamerų pamatyti žmonių srautus per dominantį laikotarpį, identifikuoti “karštuosius” taškus, parodyti skaičių klientų, kurie priėjo prie vienos ar kitos produktų lentynos ir kiek laiko prie jų praleido. Tai itin vertinga informacija, kurią nesunkiai galima sekti BriefCam sprendimo pagalba ir kuri suteiks galimybes rasti sprendimus planuojant prekių lentynų išdėstymą, identifikuojant pelningiausius klientus bei jų elgseną.

BriefCam produktai naudoja naujausias dirbtinio intelekto technologijas, kurios leidžia užtikrinti saugumą ir efektyvumą. Šiuos sprendimus jau naudoja saugumą užtikrinančios institucijos bei įmonės, oro uostai, prekybos sektoriaus įmonės ir didžiausios pramonės įmonės.